foto1
USVGC
foto1
USVGC
foto1
USVGC
foto1
USVGC
foto1
USVGC

+370 389 616 23
ucentras@ugdymas.utena.lm.lt
Utenos šeimos ir vaiko gerovės centras2017-06-24 Utenos šeimos ir vaiko gerovės centro globotiniai kartu su socialine darbuotoja, atestuota pagal GIMK mokymų programą, vyko į Utenos rajono šeimynų šventę. Šventė vyko Eugenijaus ir Jūratės Keraminų sodyboje.
Susibūrime dalyvavo: Utenos rajono savivaldybės administracijos VTAS specialistas B. Varnas, Šv. Teresės šeimynos vaikai, Nijolės Kulikauskienės šeimynos vaikai, Nijolės Bernotienės „Savi nameliai” šeimynos vaikai, bei Utenos šeimos ir vaiko gerovės centro globotiniai. Suaugusieji ir vaikai turiningai leido laiką. Vaikai šurmuliavo tarpusavyje, jodinėjo poniais, važinėjosi mašinytėmis, dviratukais, suposi ant sūpynių, šokinėjo ant batuto, žaidė tinklinį, krepšinį, pasivaikščiojo po netoliese esantį mišką. O kokia gi šventė be skanėstų: tortų, pyragų, saldainių, įvairių sumuštinių. Vaišės buvo saldžios, skanios.
Centro globotiniai šventę užbaigė apsilankydami prie Krokulės šaltinio, kuris nuo seno garsėja savo stebuklingomis savybėmis ir yra gausiai lankomas.

Socialine darbuotoja, atestuota pagal GIMK mokymų programą Grita BernotienėCopyright © 2018 Copyright Utenos vaikų globos namai Rights Reserved.