foto1
USVGC
foto1
USVGC
foto1
USVGC
foto1
USVGC
foto1
USVGC

+370 389 616 23
ucentras@ugdymas.utena.lm.lt
Utenos šeimos ir vaiko gerovės centras2017-06-12 antrą kartą vykstanti kampanijos „Už saugią Lietuvą“ iniciatyva „Padovanok vaikui vasarą“ Izraelio ambasada kartu su VO ,,Gelbėkit vaikus‘‘ organizacija pakvietė į vienos dienos stovyklą Vilniuje vaikus iš visos Lietuvos. Iš Utenos rajono vyko 11 globojamų ir 6 Dienos centrą ,,Draugystė‘‘ lankantys vaikai. Vaikai pramogas pradėjo apsilankymu kino teatre, žiūrėjo filmą ,,Balerina‘‘, vėliau vyko į Valstybės pažinimo centrą, kuris yra įsikūręs prie Lietuvos Respublikos Prezidentūros. Atvykusiems buvo įteikti planšetiniai kompiuteriai, o informacija užkoduota tam tikromis piktogramomis ir tik kompiuterių pagalba jas nuskaičius galima išsamiau pasiskaityti, pamatyti įvairias nuotraukas susijusias su Lietuva. Valstybės pažinimo centras tai vieta kur galima labai iš arti ir suprantamai susipažinti su Lietuva, jos istorija, prezidentais. Vaikai pamatę savo miestą Uteną pasakojo koks yra gražus ir saugus miestas, o jame gyventi labai smagu ir gera. Apžiūrėjus muziejų ir aplankius jaukią biblioteką, vaikams teko spręsti paruoštas užduotis ir dalyvauti diskusijoje. Atsisveikinant Izraelio ambasadoriui už pramogas, didžiules picas, ledus ir popkornus padovanojo rankų darbo dekoratyvinį medelį.
Pasak nepaprastojo ir įgaliotojo Izraelio valstybės ambasadoriaus Lietuvoje Amiro Maimono, tęstinis darbas su vaikais ambasadai labai svarbus dėl kelių priežasčių. Visų pirma, ambasada jau ne kartą yra pabrėžusi, kad vadovaujasi pamatinėmis žydų tradicijai būdingomis vertybėmis: tai būtinybe rūpintis savo bendruomene arba tais, kurie yra šalia, ir vertybe duoti, kuri yra daug svarbesnė nei imti.
Dėkojame Utenos rajono savivaldybei už nemokamai suteiktą transportą, kuriuo galėjo vaikai nuvykti į Vilnių papramogauti, o kartu ir pamatyti.


Socialinė darbuotoja pagal Gimk programą
Daiva BeikuvienėCopyright © 2018 Copyright Utenos vaikų globos namai Rights Reserved.