foto1
USVGC
foto1
USVGC
foto1
USVGC
foto1
USVGC
foto1
USVGC

+370 389 616 23
ucentras@ugdymas.utena.lm.lt
Utenos šeimos ir vaiko gerovės centras2018-06-16 tradiciją tapusią „Šeimų ir Šeimynų šventę” Utenos šeimos ir vaiko gerovės centro atestuotos socialinės darbuotojos pagal GIMK mokymų programą kartu su globėjais surengė Šv. Terėsės šeimynoje, Jūratės ir Eugenijaus Keraminų sodyboje, Užpaliuose, į kurią pakvietė Utenos rajono globėjus, socialinius globėjus, šeimynas globojančias vaikus ir draugus taip pat šeimynos globėjus iš Rokiškio rajono.

„Sveikindamas Jus, mieli vaikai, šios šventės proga, linkiu mėgautis nerūpestinga vaikyste, būti sveikiems, kūrybingiems. Įtėviams, globėjams, linkiu būti kantriems, kupiniems idėjų, entuziazmo. Tegul Jūsų širdžių šiluma, sušildo visas mūsų krašto vaikų širdutes” - taip šventę pradėjo Šv. Teresės šeimynos globėjas Užpalių seniūnas Eugenijus Keraminas.

Prie sveikinimų prisijungė Rokiškio rajono „Katalėjos'' šeimyna, sveikinimo žodį tarė Utenos šeimos ir vaiko gerovės centro socialinės darbuotojos Grita Bernotienė ir Daiva Beikuvienė. Šventė prasidėjo bendros vėliavos pakėlimu, garsiais plojimais. Į renginio vietą susirinkęs gausus būrys vaikų, įtėvių, globėjų, socialinių globėjų bei besiruošiančių tapti globėjais turėjo progą susipažinti su Šv. Terėsės šeimyna, jų globojamais vaikais, dalintis globos patirtimi. Vaikai turėjo galimybę žaisti, išdykauti. Ypatingai vaikus sudomino įvairios estafetės, rungtys, mini arkliukai. Žaidimai, rungtys, estafetės išjudino visus didelius ir mažus. Pasisotinę, skaniu ant laužo virtu šiupiniu, susikibę rankomis keliavome rungčių pilnu Krokulės keliu. Nuvykę pasiklausėme Jūratės Keraminienės istorinio pasakojimo apie šią šventą vietą. Atsigaivinome Krokulės šaltinio vandeniu. Grįžtančių, prie Lygamiškio piliakalnio laukė staigmena- tortas. Pasivaišinę, pasibuvę, susidraugavę, pilni įspūdžių, pasisėmę minčių, idėjų grįžome namo.


Socialinė darbuotoja atestuota pagal GIMK programą Daiva Beikuvienė

Birželio 14-16 dienomis Utenos šeimos ir vaiko gerovės centro auklėtinis kartu su dienos centru  „Draugystė" dalyvavo renginyje „Pažink pasaulį futbolo aikštėje" Kaune. Vaikų laukė komandų paradas, varžybos, apsilankymas Kauno zoologijos sode, talentų vakaras, Akropolis bei viktorina. Būrtų keliu mažiesiems teko būti Anglija ir susidurti su stipriais varžovais. Nugalėję prieš Vengriją Anglai pateko į finalą, kuriame susirėmė su Vokiečiais. Nors pirmos vietos nugalėtojais vaikai ir netapo, jų laukė skanus tortas. Taip pat jie grįžo namo su įspūdžiais, smagiais prisiminimais bei geromis emocijomis.

Loreta Vasilevičiūtė

 

KvietimasŠEIMYNŲ ŠVENTĖ 2018

SVETIMŲ VAIKŲ NEBŪNA -VAIKO GLOBA ŠEIMOJE

Kviečiame Utenos rajono globėjus, socialinius globėjus, šeimynas ar norinčius globoti asmenis dalyvauti šventėje, džiaugtis vieni kitais, dalytis sėkme, susipažinti ar susirasti naujų draugų, gerėtis gamta ir vaikų juoku. Šventė vyks:  2018 m. birželio mėn. 16 d. Šv. Teresės šeimynos Jūratės ir Eugenijaus Keraminų sodyboje, adresu: Krokulės g. 15, Užpaliai, Utenos r.

Šventė prasidės nuo 10.00 val. ir tęsis iki 18.00 val., o jei bus norinčių ir dar ilgiau (: 

Su savimi reikia turėti: gerą nuotaiką, truputį užkandžių sau ir savo draugui (ei), vaisvandenių,  savo šeimos arba šeimynos vėliavą. Vėliava gali būti iki A3 formato, be koto ar laikiklio (piešta, siuvinėta, karpyta....). Vėliavos bus sudėtos į bendrą vieną ŠEIMYNŲ vėliavą.

Preliminari šventės programa:

10.00.-10.20 val. Dalyvių registracija

10.20-10.45 val. Oficialus šventės atidarymas. Vėliavos pakėlimas. Sveikinimo žodis

10.45.-11.00 val. Pasiskirstymas komandomis.

11.00-12.00 val. Estafetės

12.00-13.00 val. Žaidimai su dažais (vandens ir spalvų mūšis)

13.00-14.00 val. Kopimas į kalną su kliūtimis.

14.00-15.00 val. Pietūs.

15.00-16.00 val. Žygis prie Krokulės šaltinio. Lobio ieškojimas.

16.00-17.00 val. Šeimų apdovanojimai, loterija, diskusijos.

Maloniai kviečiame visus aktyviai dalyvauti ŠEIMYNŲ šventėje.

2018-05-31 Utenos šeimos ir vaiko gerovės centro GIMK specialistės ir VO ,,Gelbėkit vaikus‘‘ Utenos struktūrinio padalinio nariai kartu su vaikais paminėjo Tarptautinę vaikų gynimo dieną. Vaikai turėjo galimybę mėgautis įvairiomis atrakcijomis: pūsti burbulus, piešti su kreidelėmis, žaisti futbolą, dalyvauti žygyje po Skaistašilio mišką. Šventės pabaigoje VO ,,Gelbėkit vaikus‘‘ nariai nudžiugino vaikus ledais.

Prasidėjo graži, spalvota vasara. Tebūna ji šviesi, džiugi ir turininga.

 

Socialinė darbuotoja atestuota pagal Globėjų ir įtėvių mokymo ir konsultavimo (GIMK) programą Daiva BeikuvienėCopyright © 2018 Copyright Utenos vaikų globos namai Rights Reserved.